Főoldal      E-mail

Gyermekvédelem
Iskolai magyaros versenyek 2017/2018
Színházbérlet

A 2017/2018. tanévben is szeretnénk meg- szervezni diákbérletes színházlátogatást a Győri Nemzeti Színházban. Részletek>>

Adó 1%

Kedves Szülők!

Kérjük Önöket, hogy adójuk egy százalékával ismét támogassák Intézményünket.

Adószámunk:

A kedvezményezett neve:

Számlaszám:

A másik egy százalékról is rendelkezhetnek:

A kedvezményezett technikai száma, neve:

Gyermekeik nevében is köszönjük figyelmességüket!

ECDL vizsgaközpont

Iskolánk ECDL vizsgák lebonyolítására jogosult intézmény. Részletek>>

Neumann János Számítógép-tudományi Társaság>>

Aporosok a Katolikus Rádióban
Wass Albert:
Szentek zendülése

........................................................

Aktualitások
Nincs megjeleníthető tartalom. Kérjük, látogasson vissza később.

Kedves látogató!

2018. július 1-től, honlapunk a 2017/2018-as, valamint az előző tanévek aktualitásainak leírását az ARCHÍVUM/Eseménynapló menüpont alatt tartalmazza. Mindenkinek kellemes pihenést kívánunk a nyári szünetre!

Titkársági ügyelet:

Július 3-13.   9-12.00

Július 31. 9-12.00

Augusztus 6-17.  9-12.00

Bejárat a kollégiumi porta felől lehetséges!

Beiskolázás – Hatévfolyamos gimnázium

Tanulmányi terület: 0006  hat évfolyamos gimnázium

Emelt óraszámú idegennyelv-oktatás

A felvétel feltétele:

A benyújtott felvételi kérelmeket az 5. év végi és a 6. félévi tanulmányi eredmények alapján rangsoroljuk a következők szerint: magyar irodalom 10 pont, magyar nyelvtan 10 pont, történelem 10 pont, idegen nyelv 5 pont, matematika 10 pont, természetismeret 5 pont, technika 5 pont, ének- zene 5 pont, rajz –és vizuális kultúra 5 pont, testnevelés 5 pont.

Az elért eredmények alapján kialakított rangsor szerint hozzuk meg döntésünket.

Rangsorolás módja:

• Magyar irodalom, magyar nyelvtan, matematika, történelem tantárgyakból szerzett osztályzatokat duplázzuk.
  • Idegen nyelv, természetismeret, technika, ének, rajz, testnevelés tantárgyakból szerzett pontszámok megegyeznek az osztályzatokkal.
  • A felvételi eljárás során azonos teljesítményt elért tanulók közül előnyben részesülnek a HHH és SNI tanulók.
  • Azonos összpontszám esetén az a tanuló van előbb a rangsorban, akinek a matematika tantárgyból a szerzett összpontszáma több. Amennyiben ez is egyenlő a magyar nyelvtan összpontszáma a meghatározó. Amennyiben ez is egyenlő a magyar irodalom összpontszáma a meghatározó. Amennyiben ez is egyenlő a történelem összpontszáma a meghatározó.
  • A testnevelésből felmentett tanuló a készségtárgyakból szerzett osztályzatok átlagát kapja testnevelés tantárgyból.
  • Amennyiben valamely évfolyamon a tantárgyból a tanuló osztályzatot nem kapott - az adott tantárgyból - a következő évfolyamon szerzett osztályzatot duplázzuk.

Sajátos nevelési igényű, illetve a beilleszkedési, tanulási, magatartási nehézséggel küzdő tanulók az érvényes szakértői jegyzőkönyv alapján,- a szülő írásbeli kérésére- méltányos elbírálásban részesülnek a felvételi eljárás során.

Jelentkezési lapok beküldésének határideje: 2018. február 19.

Nyílt nap a hat és négy évfolyamos gimnáziumba jelentkezők számára:
2017. november 23. (csütörtök) 16.30