Főoldal      E-mail

Gyermekvédelem
Iskolai magyaros versenyek 2017/2018
Színházbérlet

A 2017/2018. tanévben is szeretnénk meg- szervezni diákbérletes színházlátogatást a Győri Nemzeti Színházban. Részletek>>

Adó 1%

Kedves Szülők!

Kérjük Önöket, hogy adójuk egy százalékával ismét támogassák Intézményünket.

Adószámunk:

A kedvezményezett neve:

Számlaszám:

A másik egy százalékról is rendelkezhetnek:

A kedvezményezett technikai száma, neve:

Gyermekeik nevében is köszönjük figyelmességüket!

ECDL vizsgaközpont

Iskolánk ECDL vizsgák lebonyolítására jogosult intézmény. Részletek>>

Neumann János Számítógép-tudományi Társaság>>

Aporosok a Katolikus Rádióban
Wass Albert:
Szentek zendülése

........................................................

Aktualitások
Nincs megjeleníthető tartalom. Kérjük, látogasson vissza később.

Kedves látogató!

2018. július 1-től, honlapunk a 2017/2018-as, valamint az előző tanévek aktualitásainak leírását az ARCHÍVUM/Eseménynapló menüpont alatt tartalmazza. Mindenkinek kellemes pihenést kívánunk a nyári szünetre!

Titkársági ügyelet:

Július 3-13.   9-12.00

Július 31. 9-12.00

Augusztus 6-17.  9-12.00

Bejárat a kollégiumi porta felől lehetséges!

– Jubileumi kiadvány

Szeretettel ajánljuk figyelmébe jubileumi kiadványunkat!

A könyv tartalmát végigkísérik Apor püspöktől származó idézetek. Ezek jelentik a fő vezérvonalat.

Ovashatunk az iskola történetéről, majd Apor püspök életrajzát követően Tóta Péter Benedek, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem tanára gyűjtőmunkájának gyümölcseként Boldog Apor Vilmos breviáriumát mutatja be.

A következő fejezetben Dr. Jordán László, az Apor Emlékbizottság elnöke ajándékozott meg bennünket visszaemlékezésével. Laci bácsi és felesége, Valló Sarolta nagyon jó személyes kapcsolatot ápolt és jól ismerte Apor püspök urat, aki a házasságukra írt beszédet legépelve számukra azt átadta, és most ez is olvasható a könyvben. Szűcs Mihály tanár úr az Aporos zarándokutakról írt és néhány versével is találkozhatunk.

Egykori dolgozóink, diákjaink visszaemlékezéseivel és jelenlegi tanulóink írásaival találkozhatunk a Generációkon keresztül című fejezetben. Természetesen az iskola mai arculatának bemutatása sem maradhatott el.

A könyvben megtalálható az eddig az Aporban érettségizettek névsora és tabló indexképe, valamint a jelenlegi óvodás csoportok és osztályok képei. A kiadvány végén a Boldog és vértanú püspökünk szentté avatásának reményéről olvashatunk.

Több, mint 400 kép és sok idézet kíséri végig az olvasót 228 oldalon keresztül. A kiadványhoz az iskola titkárságán, könyvtárán keresztül, illetve az osztályfőnökök és óvónők segítségével lehet hozzájutni.

Kérjük, hogy vásárlásával támogassa a könyv készítési költségeit!