Kedves Szülők!
Kérjük Önöket, hogy adójuk egy százalékával támogassák az
|
|
|
|
|
|
|
|
IkonBukits Ernő tanár úr "A Tápláló és tanító Krisztus" című ikonfestménye az aulában látható... |
|
TÁMOP-3.2.11/10-1-2010-0229 |
|
TIOP 1.1.1/07/1-2008-1156 |
|
Támop 3.4.3-08/2 pályázat |
|
Környezet és Energia Operatív Program |
|
Épületenergetikai fejlesztés
KEOP-4.10.0/A/12-2013-0273>> |
A Belügyminisztérium által meghirdetett, az Oktatási Hivatal által szervezett idei országos versenyre olyan pályamunkával lehetett nevezni, amely egy világjobbító szerkezetet vagy cselekedetet mutat be. A diákoknak találniuk kellett egy olyan társadalmi, környezeti problémát, amelynek a megoldására vizuálisan megjelenítve javaslatot tesz. Művészeti iskolánkból idén hét pályamunkát küldtünk be zsűrizésre. Kun Réka T9, Kiss Fruzsina T9, Laibl Franciska T8, Csaplár Zília T7, Németh Filoména T7, Sánta Kincső T10, Molnár Tímea T7 osztályos növendékeink alkotásait. Az országos versenyre 32 intézmény küldte meg nevezését az ország minden részéből, összesen 356 pályamunka érkezett be. A szakmai zsűri az alkotások pontozása után 74 tanulót hívott meg az országos döntőre. Nagy örömünkre iskolánkból négy tanuló: Csaplár Zília, Laibl Franciska, Kun Réka és Sánta Kincső meghívást kapott a döntőre!