Kedves Szülők!
Kérjük Önöket, hogy adójuk egy százalékával támogassák az
|
|
|
|
|
|
|
|
IkonBukits Ernő tanár úr "A Tápláló és tanító Krisztus" című ikonfestménye az aulában látható... |
|
TÁMOP-3.2.11/10-1-2010-0229 |
|
TIOP 1.1.1/07/1-2008-1156 |
|
Támop 3.4.3-08/2 pályázat |
|
Környezet és Energia Operatív Program |
|
Épületenergetikai fejlesztés
KEOP-4.10.0/A/12-2013-0273>> |
Az idei tanévben is változatos programok várták a diákokat a német nyelvi hét keretében. A szokásos programok (plakátverseny, totó, flashmob) mellett előadások is gazdagították a rendezvényt. A 9-12. évfolyamos diákoknak Szabó Anett tartott tájékoztatót az Euroexam nyelvvizsgáról, a 11-12. évfolyamos tanulók pedig az Audi-iskola duális képzéséről hallhattak előadást. Wein Dóra, az iskola szakoktatója bemutatta az ott folyó Idegen nyelvű ipari és kereskedelmi technikus képzést, az intézmény egyik diákja pedig a folyosón felállított standnál várta az érdeklődő gimnazista diákokat. A német hét zárásaként a legötletesebb plakátok készítői és a szerencsés totó-kitöltők ajándékban részesültek. Köszönjük németes diákjaink aktív részvételét a programokon.