Kedves Szülők!
Kérjük Önöket, hogy adójuk egy százalékával támogassák az
|
|
|
|
|
|
|
|
IkonBukits Ernő tanár úr "A Tápláló és tanító Krisztus" című ikonfestménye az aulában látható... |
|
TÁMOP-3.2.11/10-1-2010-0229 |
|
TIOP 1.1.1/07/1-2008-1156 |
|
Támop 3.4.3-08/2 pályázat |
|
Környezet és Energia Operatív Program |
|
Épületenergetikai fejlesztés
KEOP-4.10.0/A/12-2013-0273>> |
A szülői közösség összefogásának szép példája valósult meg a 9.A osztályban: digitális tábla került a tanterembe. A kezdeményezés szeptember elején született meg a szülők részéről, és az elhatározást gyors tettek követték, melynek köszönhetően már az őszi szünet előtt birtokba vehette az osztály az új eszközt. A digitális tábla használatával a tanórák még szemléletesebbé és érdekesebbé válnak.