Főoldal      E-mail
Eseménynaptár
balra
jobbra


H K Sz Cs P Sz V
01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30
 
Közlemény
Iskolai étkeztetés
Határtalanul
 
Szakkörök, korrepetálások 2017/2018
Gyermekvédelem
Iskolai magyaros versenyek 2017/2018
Színházbérlet

A 2017/2018. tanévben is szeretnénk meg- szervezni diákbérletes színházlátogatást a Győri Nemzeti Színházban. Részletek>>

 
Adó 1%

Kedves Szülők!

Kérjük Önöket, hogy adójuk egy százalékával ismét támogassák Intézményünket.

 

Adószámunk:

A kedvezményezett neve:

Számlaszám:

A másik egy százalékról is rendelkezhetnek:

A kedvezményezett technikai száma, neve:

Gyermekeik nevében is köszönjük figyelmességüket!
 

ECDL vizsgaközpont

Iskolánk ECDL vizsgák lebonyolítására jogosult intézmény. Részletek>>

 

Neumann János Számítógép-tudományi Társaság>>

Aporosok a Katolikus Rádióban
Wass Albert:
Szentek zendülése
 
 
 
 
........................................................
  
Aktualitások
2018.04.24.
A Diákolimpia Vízipóló városi döntőjének harmadik korcsoportjában iskolánk csapata I. helyezést ért el. Gratulálunk a győzteseknek!         
2018.04.20.
Az Apor Kórus sikere az Éneklő ifjúság minősítő hangversenyen
2018.április 19-én került megrendezésre az Éneklő Ifjúság Hangverseny, Győr város iskolai kórusainak országos minősítő hangversenye, melyen ezúttal 14 kórus lépett fel. A zsűri kiemelte az országos viszonylatban is magas színvonalú rendezvényt...
2018.04.18.
Költészet napi irodalmi vetélkedő
2018. április 11-én. József Attila születésnapjáról emlékeztünk meg a költő életművét és verseit feldolgozó irodalmi vetélkedővel.   8 gimnazista csoport mérte össze tudását a vidám, kreatív feladatok megoldása során...

Aktualitások

TANULMÁNYI CSAPATVERSENY

2017.10.13.
Iskolánk 1-8. évfolyamos tanulói, szeptember 25-én vettek részt a kapuvári Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskolában megrendezett tanulmányi csapatversenyen.
 
Első helyezést ért el:
Apor – MGK csapata (komplex természettudományos verseny)
A csapat tagjai: Kukorelli Kata, Tarr Mihály, Molnár Gergely (7. B osztály)
 
Géniuszok csapata (komplex természettudományos verseny)
A csapat tagjai: Kurja Tamás, Schindler Dániel, Szalay Réka (6.b osztály)
 
Második helyezést ért el:
Kockák csapata (komplex természettudományos verseny)
A csapat tagjai: Czuczor Tamás, Décsi Dániel, Tatai Attila (8. A osztály)
 
Smiley csapata (komplex természettudományos verseny)
A csapat tagjai: Váradi Luca, Károlyi Anna, Móczár Zsófia (5.b osztály)
 
A csapatokat felkészítette: Szalontay Lukácsné, Hegedüs Márta, Koppányné Újházi Márta, Vidáné Papp Csilla, Horváthné Ikker Ildikó, Szabóné Telekesi Éva, Mileticsné Csonka Orsolya tanárnők
 
Harmadik helyezést ért el:
2. évfolyamos tanulók csapata a játékos nyelvi feladatok csoportversenyében
A csapat tagjai: Bencsics Janka Linett 2.a, Kudela Klára 2.b, Szabó Viola 2.c osztályos kisdiákok
A csapatot felkészítő pedagógusok: Bonczné Lengyel Éva, Borsó Bernadett, Szabóné Tichi Márta tanítónők
 
Gratulálunk a tanulóknak és a felkészítő pedagógusoknak!